newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Typy a programy
  • Vyjděte se na výlet do blízké přírodní oblasti Szigetköz, členěné pískovými dunami, kde hnízdí několik stovek ptačích druhů. Mnoho vodních turistických tras je splavných člunem nebo kanoí, ale okolí můžete poznávat i na kole nebo v sedle koně.
  • Opalujte a koupejte se v aquaparku Rába-Quelle Fürdő, přátelském k rodinám, který milovníkům koupání nabízí vzrušení na toboganech a příjemné bazény.
  • Navštivte 1000 leté Hlavní opatství Pannonhalma, zapsané do Seznamu světového dědictví UNESCO a pak ochutnejte vynikající vína z okolních vinařských sklepů.


Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X